Naujienlaiškis
Norėtumėte pirmieji sužinoti apie mažiausias kelionių kainas bei geriausius pasiūlymus? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Aviabilietai
Kontaktai

Vilniaus biuras
Kareivių g. 19-131, Vilnius
Tel/faks: 8 5 265 3511
Mob: 8 676 61110;
info@100kelioniu.lt


Alytaus biuras

Naujoji g. 52, Alytus
(Alytaus sporto ir rekreacijos centras)
Tel/faks: 8 315 36730
Mob: 8 610 36530
info@etuna.ltApie kruizines keliones

Kruizinė kelionė, tai kelionė siūlanti puikų kainos ir kokybės santykį. Jūs ne tik galėsite pamatyti keletą šalių tos pačios kelionės metu, bet ir sutaupysite: daugelis paslaugų (tokių kaip maitinimas, pramogos) į kainą jau yra įskaičiuotos. Išbandę kruizą vieną kartą, Jūs pajusite nenumaldomą norą leistis į kruizinę kelionę kiekvienais metais.

Patogu! Nesvarbu, kiek miestų ar šalių aplankote kruizo metu, - lagaminą pakuoti turėsite tik vieną kartą. Laive jums nereikia nuolat nešiotis piniginės. Jūs ilsitės ir džiaugiatės įspūdžių gausa, o laivas Jus plukdo naujų horizontų link.

Įvairiausi įspūdžiai! Kiekvieną dieną Jūs vykstate susipažinti su nauju miestu, o vakare sugrįžtate į laivą, kur Jūsų laukia gardi vakarienė ir begalės pramogų.

Aktyvus arba ramus poilsis! Ramaus poilsio mėgėjai visada gali atsipalaiduoti atvirame denyje esančiuose patogiuose krėsluose, paskaityti knygą, išgerti puodelį kavos savo kajutės balkone. Pramogų mėgėjus nustebins konkursų, renginių, šokių vakarų, žaidimų gausa. Keliaujate su vaikais? Jų laukia daugybė pažintinių ir pramoginių programų, pritaikytų įvairioms amžiū grupėms.

Komfortiškos gyvenimo sąlygos. Jūsų kajutė - tai Jūsų poilsio oazė prabangiame laive. Kad ir kokios kategorijos kajutė pasirinktumėte, nėgausitės puikiu aptarnavimu ir komfortu. Visose kajutėse yra patogios lovos, vonios kambarys, oro kondicionierius, telefonas ir televizorius, laivo personalas rūpinsis švara ir tvarka, vonios kambaryje visuomet rasite visus reikalingus reikmenis. Panorėję į kajutę visuomet iš siūlomo meniu galite užsisakyti gaiviųjų gėrimų, užkandžių ir patiekalų. Visai klausimais galite kreiptis į kruizo vadovą, kuris padės jums susiorientuoti laive. Paprastai kruiziniuose laivuose būna ir rusakalbis atstovas.

Maitinimas. Laive esančiuose restoranuose, kavinėse, baruose, mėgausitės įvairiausiais nuostabiais patiekalais, vertais geriausių restoranų. Kiekvieną dieną Jums bus paruoštas švediškas stalas - per pusryčius, pietus ir vakarienę. Maitinimas įskaičiuotas į kruizo kainą. Norintieji gali užsisakyti ir romantišką "A la Carte" vakarienę atskirame restorane.

Grožis ir sveikata. Kruziniuose laivuose Jūs rasite viską, ko reikia norint palaikyti gerą formą: sporto sales su moderniais treniruokliais ir patyrusiais instruktoriais, aerobikos sales, atvirus ir dengtus baseinus, sukūrines vonias, biliardą, mini golfą, bėgimo takelius, tinklinio ir krepšinio aikšteles, kai kur - net teniso aikštynus ir "Formulės 1" imitatorius. Laivų pasididžiavimas - prabangūs SPA centrai, siūlantys masažo, kvapų terapijos programas, grožio procedūras, kirpyklų, manikiūro, pedikiūro paslaugas.

Pramogos. Laivui plaukiant laiką leisite be galo maloniai ir įvairiai. Idėjų - daugybė: saulės vonios prie baseino atvirame denyje, bridžo pamokos ir turnyrai, salso ir kitų šokių pamokos, paskaitos apie lankomas šalis, įvairiausi konkursai ir sporto varžybos, kazino, gyvos muzikos vakarai, diskotekos, įspūdingos vakarinės programos, cigarų rūkymas ir konjako skanavimas cigarų kambaryje.

Eskursijos. Laivo sustojimo vietose Jūsų laukia apžvalginės arba teminės eskursijos po lankomus miestus. Su lankomais miestais susipažinsiti galite ir savarankiškai.

Jaunavedžiams. Kruizinė kelionė - tai puiki idėja medaus  mėnesiui. Šampanas kajutėje, pusryčiai lovoje, romantiškos vakarienės, masažai ir SPA procedūros, lankomų šalių egzotika - tokio medaus mėnesio nepamiršite niekada!

Vaikams. Neliks be dėmesio ir Jūsų vaikai: klubai pagal amžiaus grupes veikia viso kruizo metu. Pamokos, žaidimai, konkursai, koncertai, atskiri restoranai - jei tik panorėsite, su savo vaiku susitiksite tik vakare. Svarbus akcentas: kruizus organizuojančios įmonės taiko didžiules nuolaidas vaikams, daugelyje "Costa" kruizų vaikai iki 18 metų keliauja nemokamai!